AKTUALNOŚCI

Styczeń / 2021

Szczęśliwego Nowego Roku 2021

Z okazji Nowego Roku 2021 pragniemy życzyć Państwu wszystkiego dobrego. Dziękujemy za to, co udało nam się wspólnie zrealizować w ubiegłym 2020 roku. W tym nowym, nadchodzącym 2021 r., życzymy Państwu dużo zdrowia, oraz aby sukcesy przerosły oczekiwania.

Styczeń / 2021

Wiązary dachowe Węgliniec koło Bolesławca

Za nami kolejny i jeden z wielu montaży konstrukcji wiązarów dachowych, jakie firma Wiązar System wykonała w 2020 roku. Tym razem mieliśmy okazję być w miejscowości Węgliniec koło Bolesławca. Zamontowaliśmy tam całkiem sporych rozmiarów konstrukcję w układzie wiązarów dwuspadowych na budynku handlowym. Powierzchnia połaci wiązarów to 860 m2.  Co więcej i chyba najważniejsze, że cały montaż przebiegł bardzo szybko i sprawnie.

 

Listopad / 2019

BUDMA PODZIĘKOWANIE

Targi Budma już za nami, wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi.

Listopad / 2019

RK HAUS SYSTEM

Zapraszamy do Poznania na tegoroczną Budmę w dniach od 12 do 15 lutego. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa marka wdrożona przez Naszą Firmę – RK Haus System. RK Haus System jest systemem budowy energooszczędnych i ekologicznych obiektów budowlanych, które charakteryzują się wysoką trwałością oraz zastosowaniem zdrowych, ekologicznych materiałów.
Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze stoisko, które będzie zlokalizowane pod nr 72 w Hali 3A.

Listopad / 2019

INNOWACYJNY SYSTEM

Otrzymaliśmy dofinansowanie na ” Opracowanie innowacyjnego systemu stężeń kratownic prefabrykowanych z drewna litego” w ramach programu “Dolnoślaski Bon na Innowacje”.

Listopad / 2019

500 m kw. dachu w 1 dzień

Prezentujemy w ramach ciekawostki jedną z naszych tegorocznych realizacji. Jest to dach o rozpiętości 18m i powierzchni prawie 500m2. Całość została wykonana w przeciągu 10h – jednego dnia, łącznie z odbiorem konstrukcji. Tempo było imponujące ze względu na napięty harmonogram prac budowlanych. Wszystkie czynności montażowe zostały przeprowadzone z zachowaniem profesjonalizmu i zasad bezpieczeństwa. Lokalizacja: NYSA.

    JEŚLI CHCESZ ZAPYTAĆ O OFERTĘ I WYCENĘ NA WIĄZARY DACHOWE LUB KONSTRUKCJE DREWNIANE WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ


    Oblicz 7 + 2 =