AKTUALNOŚCI

Listopad / 2019

BUDMA PODZIĘKOWANIE

Targi Budma już za nami, wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi.

Listopad / 2019

RK HAUS SYSTEM

Zapraszamy do Poznania na tegoroczną Budmę w dniach od 12 do 15 lutego. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa marka wdrożona przez Naszą Firmę – RK Haus System. RK Haus System jest systemem budowy energooszczędnych i ekologicznych obiektów budowlanych, które charakteryzują się wysoką trwałością oraz zastosowaniem zdrowych, ekologicznych materiałów.
Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze stoisko, które będzie zlokalizowane pod nr 72 w Hali 3A.

Listopad / 2019

INNOWACYJNY SYSTEM

Otrzymaliśmy dofinansowanie na ” Opracowanie innowacyjnego systemu stężeń kratownic prefabrykowanych z drewna litego” w ramach programu “Dolnoślaski Bon na Innowacje”.

Listopad / 2019

500 m kw. dachu w 1 dzień

Prezentujemy w ramach ciekawostki jedną z naszych tegorocznych realizacji. Jest to dach o rozpiętości 18m i powierzchni prawie 500m2. Całość została wykonana w przeciągu 10h – jednego dnia, łącznie z odbiorem konstrukcji. Tempo było imponujące ze względu na napięty harmonogram prac budowlanych. Wszystkie czynności montażowe zostały przeprowadzone z zachowaniem profesjonalizmu i zasad bezpieczeństwa. Lokalizacja: NYSA.

JEŚLI CHCESZ ZAPYTAĆ O OFERTĘ I WYCENĘ NA WIĄZARY DACHOWE LUB KONSTRUKCJE DREWNIANE WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ


Oblicz 7 + 1 =