AKTUALNOŚCI

marzec / 2021

Montaż wiązarów dachowych – Siechnice k. Wrocławia

Wygląda na to, że zima za nami. Pewnym jest również, że kolejny montaż wiązarów dachowych mamy za sobą. Tym razem miejscowość Siechnice koło Wrocławia. Nasze wiązary posiadają znak CE, dlatego masz pewność, że pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach.

styczeń / 2021

Szczęśliwego Nowego Roku 2021

Z okazji Nowego Roku 2021 pragniemy życzyć Państwu wszystkiego dobrego. Dziękujemy za to, co udało nam się wspólnie zrealizować w ubiegłym 2020 roku. W tym nowym, nadchodzącym 2021 r., życzymy Państwu dużo zdrowia, oraz aby sukcesy przerosły oczekiwania.

styczeń / 2021

Wiązary dachowe Węgliniec koło Bolesławca

Za nami kolejny i jeden z wielu montaży konstrukcji wiązarów dachowych, jakie firma Wiązar System wykonała w 2020 roku. Tym razem mieliśmy okazję być w miejscowości Węgliniec koło Bolesławca. Zamontowaliśmy tam całkiem sporych rozmiarów konstrukcję w układzie wiązarów dwuspadowych na budynku handlowym. Powierzchnia połaci wiązarów to 860 m2.  Co więcej i chyba najważniejsze, że cały montaż przebiegł bardzo szybko i sprawnie.

 

Listopad / 2019

BUDMA PODZIĘKOWANIE

Targi Budma już za nami, wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi.

Listopad / 2019

RK HAUS SYSTEM

Zapraszamy do Poznania na tegoroczną Budmę w dniach od 12 do 15 lutego. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa marka wdrożona przez Naszą Firmę – RK Haus System. RK Haus System jest systemem budowy energooszczędnych i ekologicznych obiektów budowlanych, które charakteryzują się wysoką trwałością oraz zastosowaniem zdrowych, ekologicznych materiałów.
Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze stoisko, które będzie zlokalizowane pod nr 72 w Hali 3A.

Listopad / 2019

INNOWACYJNY SYSTEM

Otrzymaliśmy dofinansowanie na ” Opracowanie innowacyjnego systemu stężeń kratownic prefabrykowanych z drewna litego” w ramach programu “Dolnoślaski Bon na Innowacje”.

Listopad / 2019

500 m kw. dachu w 1 dzień

Prezentujemy w ramach ciekawostki jedną z naszych tegorocznych realizacji. Jest to dach o rozpiętości 18m i powierzchni prawie 500m2. Całość została wykonana w przeciągu 10h – jednego dnia, łącznie z odbiorem konstrukcji. Tempo było imponujące ze względu na napięty harmonogram prac budowlanych. Wszystkie czynności montażowe zostały przeprowadzone z zachowaniem profesjonalizmu i zasad bezpieczeństwa. Lokalizacja: NYSA.

    JEŚLI CHCESZ ZAPYTAĆ O OFERTĘ I WYCENĘ NA WIĄZARY DACHOWE LUB KONSTRUKCJE DREWNIANE WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ


    Oblicz 31 − 26 =