Wiązary dachowe wielkopolska

Domy szkieletowe oraz konstrukcje i wiązary dachowe Wielkopolska

Działająca na obszarze m.in. Wielkopolski firma Wiązar System proponuje rozwiązania z dziedziny prefabrykowanych domów szkieletowych oraz konstrukcji drewnianych, ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji dachowych.

Czytaj więcej

W kwestii takiej jak więźba dachowa Wielkopolska stanowi doskonały przykład staranności, z jaką podchodzimy do realizacji powierzonych nam zadań. Na terenie tego województwa mieliśmy okazję obsłużyć szeroką gamę rozmaitych klientów, w każdym przypadku uzyskując rezultaty bardzo wysokiej jakości. Było to możliwe dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii i świetnych gatunkowo materiałów oraz za sprawą skrupulatnego planowania całego realizowanego przez nas procesu produkcji.

Gwarantujemy, że jeśli chodzi o dachy czy też całe domy szkieletowe Wielkopolska jest obszarem, w obrębie którego naszym partnerom biznesowym zapewniamy wyłącznie solidne i bezpieczne wiązary oraz inne elementy konstrukcyjne. Wszystkie one wytwarzane są przez nas we własnym zakładzie w Krzywiczynach na Opolszczyźnie. Odbywa się to w ramach procesu, który obejmuje przeliczanie pełną kombinatoryką zadanych obciążeń, co przekłada się na ich nieporównywalnie większa wytrzymałość niż większości konkurencyjnych odpowiedników. Dodatkowo nasze wyroby opatrzone są także znakiem CE, co stanowi bezpośrednią gwarancję ich wysokiej jakości.

Wiązary Wielkopolska – zakres obsługiwanych przez nas obiektów

Oferta Wiązar System przeznaczona jest zarówno osobom prywatnym, jak i firmom czy placówkom publicznym inwestującym w obiekty m.in.:

  • mieszkalne (jedno- lub wielorodzinne),
  • gospodarcze,
  • przemysłowe,
  • handlowo-usługowe,
  • zabytkowe,
  • publiczne.

W przypadku chęci poznania szczegółów współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu.

    JEŚLI CHCESZ ZAPYTAĆ O OFERTĘ I WYCENĘ NA WIĄZARY DACHOWE LUB KONSTRUKCJE DREWNIANE WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ


    Oblicz 88 − 87 =