O Firmie Wiązar System

O firmie

Firma Wiązar System jest autoryzowanym producentem prefabrykowanych konstrukcji dachowych z litego drewna łączonego płytkami kolczastymi. Posiadana licencja firmy Mitek Industries, potentata na światowym rynku konstrukcji drewnianych powoduje, że wiązary dachowe spełniają bardzo wysokie standardy jakościowe, obowiązujące w tym holdingu.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Krzywiczyny na Opolszczyźnie, tam również zlokalizowany jest zakład produkcyjny i główna pracownia projektowa. Posiadamy trzy oddziały: w Bytomiu, Wrocławiu i Legnicy. Każdy z oddziałów świadczy usługi w zakresie projektowania przedmiotowych konstrukcji, jak również służy wsparciem technicznym na budowach. Własne biura konstrukcyjne pozwalają optymalizować przekroje użytych elementów, co pozytywnie wpływa na koszt konstrukcji dachowej. Możemy również błyskawicznie reagować na wszelkie zmiany w projektach budowlanych oraz lepiej, efektywniej współpracować z pracowniami projektowymi w zakresie użycia naszych rozwiązań.

Od początku przyjęliśmy zasadę, aby prace w zakresie dachów prefabrykowanych wykonywać kompleksowo, a co za tym idzie, zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem elementów dachu z ich impregnacją, transportem elementów wielkogabarytowym oraz montażem gotowych konstrukcji. Do prac tych utworzyliśmy specjalistyczne komórki firmy: projektową, produkcyjną i montażową.

Realizujemy również zlecenia polegające na wykonaniu prefabrykatów
konstrukcji do samodzielnego montażu, a do tego typu wysyłki
dodajemy pełną dokumentację i instrukcję montażu elementów.

    JEŚLI CHCESZ ZAPYTAĆ O OFERTĘ I WYCENĘ NA WIĄZARY DACHOWE LUB KONSTRUKCJE DREWNIANE WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ


    Oblicz − 3 = 2